Група вчених готується, їхні серця стукають. Вони збираються спуститися в невідому порожнину на схилі гори в середині ніде. Вони йдуть до її краю, відкидаються назад, і нехай гравітація тягне їх у землю.

Це почалося як звичайний день для цієї команди китайських дослідників, але це закінчилося б масовим відкриттям. Нарешті, досягнувши дна печери, вони поклали очі на чудовий краєвид на відміну від всього, що було виявлено раніше.

Наша планета зберігає багато таємниць. Ці чудеса під землею; вони знаходяться на дні океану, на верхівках дерев і прямо перед нами. Тільки тоді, коли планета буде готова, вона розкриє їх.

Журнал Dyrt

Один з цих чудес. Вони формуються по всьому світу, прямо під нашими ногами. Вони формуються протягом сотень тисяч років, поки один день матері-природи не покаже нам, що внизу.

Flickr

Однією з областей, що переповнюють свердловинами, є округ Феншан, в Гуансі-Чжуанському автономному районі Південного Центрального Китаю. Цей дивовижний ландшафт приваблює туристів і відвідувачів щороку – і, не дарма, вчені.

Сіньхуа

Дивись, вигинання утворюються в тому, що називається карстовим середовищем. Форми карстової топографії обумовлені ерозією типів порід, які розчиняються у воді. Крім того, вода з часом розчиняє певні типи породи через відсутність дренажних отворів у корінній грунті.

Коли це відбудеться, воно утворить свердловину або депресію в землі. Сівбу також можуть утворюватися внаслідок частого заморожування і відтавання підземних вод, а також низькорослих сантехнічних робіт. Що це має відношення до округу Феншан?

 

Twitter

Fengshan County – карстова реґіонність, також відома своїми масивними печерними системами (є 50 відомих печер на площі 20000 квадратних футів)! Особливості, як це заманюють вчених в область з усього світу.

 

Блог Allison Williams

4 жовтня 2018 р. 19 вчених з Інституту геології геологічних наук Китаю та Міжнародної асоціації печери розпочали чотириденну експедицію через гори, що призвело б до дивовижного відкриття.

Euronews / YouTube

Вони були на місії, щоб дістатися до великої свердловини, щоб записати точні розміри і простору печери. Коли вони нарешті дійшли до вибоїни, вони підійшли до місця, щоб просунутися в порожнину.

Euronews / YouTube

Вони опускали себе за допомогою однієї мотузки, що дозволяє печерам давати каскад у отвір за допомогою одного вертикального канату. Небезпечні? Потенційно. Але ці професіонали знали, що вони роблять.

 

Eruonews / YouTube

Коли команда закінчила свій спуск і знову посадила ноги на міцну землю, вони здивувалися тим, що вони тільки що ввійшли. Вони швидко зрозуміли, що це не просто звичайна свердловина.

Рози

Це був tiankeng, як китайці могли б сказати. Tiankeng перекладає на “skyhole”, прорізи, які досягають вниз понад 100 футів. У світі існує менше 100 відомих тіанкенгів. Це зробило їхню дослідницьку місію світовим класом.

Eyevine

Геологи та дослідники збиралися використовувати техніку 3D-сканування для вивчення розмірів основного залу та всіх коридорів, що лежали в стані спокою під землею, що чекають на викриття.

Alessio Romeo / ESA

Сонячні ферми в місті Сонячні ферми для будівельAd By Натисніть, щоб дізнатися більше. Побачити більше

Вони прийшли до висновку, що підвал печери впав майже на 400 футів нижче поверхні і розтягнувся на довжину близько 650 футів. Рот печери був шириною приблизно 330 футів. Значення?

Euronews

Це означало обсяг космосу вони стояли у були масивні 236 мільйону кубічних ніг! Там був також під-зал у печері що був майже 500 футів високий – та це було все підземне. Це означало, що печера була достатньо велика, щоб вмістити Велику Піраміду Гізи не раз, а двічі!

Неймовірно, пам’ятайте, що все це було приховане під землею! Це відкриття про масову печеру, створену протягом тисяч років, було монументальним.

Команда також виявила, що печера може опинитися в середині колапсу. Скани показали, що існує мережа підземних річок, які подаються в річку Паньян.

South China Morning Post

І оскільки причиною вигинів часто є ерозія скель або підземних вод, фахівці, природно, припускали, що ці підземні річки, ймовірно, були відповідальними за створення печери – і причину вибоїни.

Euronews

Команда отримала високу оцінку за їх відкриття, але не могла взяти весь кредит. Дослідники з Гонконгу спочатку виявили свердловину, яка спонукала їх команду до подальшого вивчення. На їхню честь, вони назвали печеру Гонконг Хайтінг.

Китайська геологічна служба

Вчені сподіваються, що їхні дослідження, проведені в печері, допоможуть пролити світло на надзвичайний і постійно мінливий ландшафт регіону Феншань в Китаї.

Глобальна мережа геопарків

Спостерігайте, як команда спускається в Гонконгський Хайтінг. Ви можете вивчити печеру більше себе, коли ви копаєтеся в захоплююче відео нижче!