Є причина, чому люди з усього світу злітаються в Нью-Йорк: люди, кар’єри і загальний “гул” вулиць роблять його місцем, як ніхто інший. Але місто вогнів теж ховає трохи темряви.

Близько північного кінця міста, розташованого в затоці річки, знаходиться острів. Цей хоробрий досить поїхати там описують подорож як менш пригоди та більше люблять бачачий eerie snapshot тіньового минулого. Коли ви побачите ці моторошні фотографії, ви зрозумієте, чому – і тремтіти на своєму місці!

Коли ви думаєте про Нью-Йорк, ви думаєте про будівлі, що зникають у небі, вулиці міста, наповнені різноманітністю, і вогники мерехтять у всі години ночі. Це місто, де робляться мрії – це чарівно.

Не знають мешканців і туристів, щось темне ховається біля берегів Манхеттена. Він розташований в Іст-Рівер, водний шлях, який колись був багатий морською торгівлею, як головний морський провулок і порт міста.

Сьогодні 16-мильною річкою набагато менше подорожують, і залишаються привиди колись живого водного шляху. На північному вході ви знайдете таємниче місце.

Невикористані міста

Там, острів, який був покинутий протягом більш ніж п’яти десятиліть ткацьких верстатів. Природа повільно роз’їдала структури, які щорічно розміщували тисячі людей.

Таємничий острів називається Північним островом Брат, а в 1885 році Лікарня Ріверсайд використовувала цей острів для карантину і лікування пацієнтів, які стикалися з віспи. Існував тільки один шлях від острова.

Поки ви були заразні, ви були змушені залишитися в лікарні. Якби ви не вилікувалися, ви б там провели решту свого життя – і всю вічність. Там повинні були бути поховані залишки пацієнтів.

Зараз, місце є вакантне але для його привидів. Виноградні лози розширюються по боках будівлі і споживають цегляні споруди, які розкинуті на більш ніж 20 акрів. Вікна зруйновані, як лози, так і небажані відвідувачі, які проникають на острів.

Reddit

Єдиний спосіб відвідати острів – отримати явний дозвіл від Департаменту парків. Вони, як правило, надаватимуть дозвіл лише тим, хто проводить дослідження, а потім отримувати сам проект …

Карл Глассман / Tribeca Trib

На острові немає жодних доків або портів, тому це виклик. Ви повинні були б взяти невелику моторну човен або човен, і, по суті, приберегти себе до кроку на його березі. Але це не зупинило безстрашних дослідників протягом багатьох років.

Річард Нікель-молодший

Завдяки віддаленій і недоступній природі острова не існує великої кількості вандалізму, але люди зробили свої знаки відомими під прикриттям ночі, роблячи більшість з моторошної репутації цього місця.

Reivax з Вашингтона, США

Там можна знайти, наприклад, це зловісне письмо, в якому сказано: «Допоможи мені. Мене тут тримають проти моєї волі ». Незрозуміло, чи це лише вандалізм чи крик про допомогу з того часу, коли острів був заселений.

Річард Нікель-молодший

Незліченні темні історії затьмарюють острів, і з кожним оповіданням і кожним незаконним відвідуванням місця історії продовжують розмножуватися – і кожен з вас буде тримати вас уночі. Візьміть цю трагічну аварію …

15 червня 1904 року PS Slocum, пасажирське судно на боковій стороні, проводило прогулянку на човні для Євангелічно-лютеранської церкви Святого Марка. Те, що мав бути веселим та розслаблюючим днем, коли вони плавали з Нью-Йорка на Північний берег Лонг-Айленду, перетворилися на кошмар.

На кораблі спалахнув пожежа. Він швидко поширився по всьому човні. Замість того, щоб повертатися назад до порту, капітан Вільям Генрі Ван Стейк (Shaic) відправився на північний острів Брат.

Багато пасажирів не могли плавати, щоб втекти, як вогонь, який охопив човен – це або потонуло, або спалило. Тільки 321 пасажир з 1358 на борту вижили. Після цього сотні тіл випали на берегах острова Північного брата.

Потрібна інша острівна легенда? Оскільки острів Північного брата так добре працював, щоб утримати спалахи віспи, вони розширили карантинні квартали до інших хвороб, а також – як тиф …

Мері Маллон (AKA Typhoid Mary) була кухарем у Нью-Йорку і безсимптомним носієм хвороби, а це означало, що Марія перенесла хворобу всередині неї, але вона ніколи не заразила її.

Черевний тиф скорочується через поглинання забрудненої їжі або води, і ця хвороба, здавалося, слідувала за Марією на протязі багатьох років. Дослідник став підозрілим і розпочав розслідування.

Вважалося, що вона інфікувала понад 50 різних людей, троє з яких загинули. Її насильно доставили на острів Північного брата, де три роки жила в ізоляції. Пізніше вона була випущена одним простим правилом: не готувати!

Але Мері не слухала. Вона змінила ім’я і продовжила працювати кухарем. Відбулися спалахи, але вона просто перейшла на наступну роботу. Їй вдалося зберегти це протягом п’яти років, поки вона нарешті не була спіймана і змушена повернутися на острів Північного брата.

Наступні 23 роки свого життя вона провела на цьому острові. Вона відмовилася дозволити їм вивезти з неї жовчний міхур, де жила ця хвороба, тому що вона не думала, що вона є носієм хвороби. Вона стала знаменитою як в’язень, але вона була бездумною і загрозою для міста.

У 1932 році у неї був інсульт, який залишив її повністю паралізованою. Наступні шість років вона пробула лежати в ліжку, поки не захворіла пневмонією. Вона була занадто слабкою, щоб боротися з нею і загинула в 1938 році.

Після того, як лікарня закрила двері, приміщення використовувалися як сумнозвісний і жорстокий реабілітаційний центр. Наркомани були заблоковані в камерах лише з матрацом і відром для відходів. Деякі вижили, інші – ні.

Річард Нікель-молодший

Врешті-решт, центр реабілітації також закрив свої двері, і острів був покинутий у 1963 році. Все залишилося на місці, але всі будівлі та інші предмети, що залишилися, з тих пір були відновлені природою.

Відвідувачі повідомили, що чують дивні звуки, бачать несправність електроніки і відчувають відчуття дотику під час міських досліджень. Інші згадують відчуття величезного страждання, коли вони блукали по пустелі.

Те, що чекає майбутнє для острова Північного брата, поки невідомо, але поки що вона продовжуватиме руйнуватися і руйнуватися на землю, залишаючи нічого, крім таємниць і привидів, реальних і уявних.